גישור בתל אביב

נקלעתם לסכסוך? כנראה שגישור בתל אביב הוא הפתרון היעיל, המהיר והחסכוני ביותר עבורכם מבלי להיכנס לכותלי בית המשפט ולהפוך את העניין למסובך ולא רווחי עוד יותר

כאשר נקלעים למצב של סכסוך, מומלץ לפנות למשרד מקצועי המתמחה ביישוב סכסוכים ומחלוקות בהליך הנקרא גישור

מדובר בהליך וולנטרי אותו אנו מבצעים מתוך בחירה מלאה כאשר שני הצדדים מסכימים למהלך

הרעיון הוא לפתוח את הדברים, לדבר אותם ולאפשר תקשורת חופשית ועניינית בין שני הצדדים במטרה להעלות פתרונות שיובילו להסכמה דו צדדית.

 

מדוע סכסוך הוא דבר מורכב?

כאשר אנו נקלעים למצב של סכסוך, כל אחד מאיתנו מפרש את המציאות בצורה שונה

לרוב, כל אחד מהצדדים יסתכל על האינטרסים שלו ויבין מה הוא מרוויח ומפסיד מכל תרחיש

במצב כזה, כאשר אין אדם ניטרלי שמעורב, קשה עד בלתי אפשרי להגיע לעמק השווה ולמצוא פתרון, בטח לא כזה שיתאים לכולם מבחינה אישית והרבה פעמים כלכלית.

 

מתי כדאי לפנות לגישור בתל אביב?

ובכן, החיים מביאים אותנו לכל מיני מצבים. גישור בתל אביב יכול להתאים תוך כדי הליך של גירושין, כאשר בני זוג החליטו שהם נפרדים והם רוצים לעשות זאת בדרכי נעם ולא בבית המשפט

בנוסף, הליך של גישור יכול להתאים גם במצבים כמו סכסוך בין שותפים עסקיים, כאשר משפחה קיבלה נכסים או כסף בירושה ואין שם סיפוק של אחד או יותר מהלוקחים חלק בדבר, כאשר נוצר סכסוך או ריב בין שכנים ועוד.

 

גישור בתל אביב - איך זה נעשה בשלבים?

ובכן, יש כמה שלבים מרכזיים בתהליך גישור. השלב הראשון הוא קודם כל בחירת משרד גישור מקצועי ומורשה לעסוק בדבר. בשלב הבאה על הצדדים להבין את סוג ההליך ולכן מתקיים מה שנקרא שלב הכנה לגישור בו כל החומרים הרלוונטים לסכסוך נקראים ומשם המגשר חושב ומתכנן איך יתקיים הגישור עצמו.

 

בשלב הבא מסביר המגשר את מהות ההליך והמטרות שלו, מציג בפניהם איך הוא יוכל לסייע להם להגיע להסכם ואז מציגים את הסכסוך על ידי הצדדים עצמם. בשלבים הבאים מבינים את האינטרסים של כל הצדדים, מציגים אופציות לפתרון והשלב האחרון כולל בחירת הפתרון המיטיב עם כולם

ליווי מלא

ליווי מלא לכל אורך הדרך

אצלנו תקבלו ליווי מלא משלב קבלת ההחלטות, ועד לסגירת הליך הגישור. תהליך הגישור מבוצע ע"י מומחים מנוסים בתחום

מקסימום

מקסימום תוצאות

אצלנו תקבלו הליך מהיר ויעיל, דיון ממצה ומקיף בכל הנושאים הנדרשים להסכם באוירה דיסקרטית, תומכת ונעימה

מטרת הליך

מטרת הליך הגישור

הגישור בא לסייע לצדדים להגיע יחדיו לפתרון והסכם אשר מקובל ומשרת את האינטרסים של כל הצדדים, כך שכל הצדדים יוצאים מורווחים ומרוצים.

מחפשים מגשר? לא יודעים למי לפנות? הגעתם למקום הנכון דברו איתנו

YeshBe - בניית אתרים בחינם