גישור בראשון לציון

מחפשים מרכז לגישור בראשון לציון? אנו שמחים לבשר לכם כי הגעתם בדיוק למקום הנכון

אנו מגשרים סכסוכים בשלל תחומים כמו גישור עסקי, משפחתי, גישור במצבים של גירושין, גישור זוגי ועוד. אנו מבצעים את התהליך בצורה מקצועית ובאוירה נעימה ותומכת.

 

גישור בראשון לציון - אז איך מתנהל גישור?

הליך גישור מתנהל בשלבים.

1.                שלב טרום גישור - מדובר בשלב שמתנהל לפני הגישור עצמו. בשלב זה הצדדים פונים למגשר או מרכז גישור וקובעים פגישת גישור בראשון לציון. כשמדובר בהליכים משפטיים, הפניה מתקדמת מבית המשפט ובמגזר הפרטי, אלו הם הצדדים שבוחרים את המגשר. ברוב המקרים, המגשר יבקש לקבל את כתבי הטענות (רק בהליך משפטי).

2.                פגישה משותפת בין המגשר לצדדים - כולם יושבים והמגשר מציג את עצמו ומסביר על ההליך. מדובר בהליך סודי וחשאי, הליך בו לא ניתן להעביר את המידע לבית המשפט במידה והוא נכשר. הצדדים חותמים על הסכם כניסה להליך הגישור.

3.                הצגת נקודת המבט של שני הצדדים - בשלב זה כל צד מציג את המקרה ואת העמדות מהזווית שלו. המגשר מקשיב לדוברים ושני הצדדים מקשיבים זה לזה. במגשר מקשיב הקשבה שהיא אקטיבית. מה זה אומר? זה אומר שהוא כבר תוך כדי שהדוברים מעלים את הנושאים, הוא מזהה צרכים ואינטרסים של הצדדים ותוך כדי שואל שאלות בשביל להבהיר את הדברים. המגשר משקף את הדברים.

4.                 פגישות נפרדות - בשלב זה כל צד נפגש עם המגשר לבד ומעלה נושאים שלא העלה בפגישה המשותפת. פגישה זו היא סודית והדברים לא עוברים אחד לשני.

5.                פגישה נוספת בין כולם - בשלב זה המגשר יגדיר את נושאי הגישור, מסכמים את ההסכמות אל מול המחלקות ומגדירים את הסכסוך מחדש לפי הצרכים והאינטרסים של שני הצדדים.

6.                משא ומתן - בשלב זה מתנהל משא ומתן בין הצדדים, מעריכים את האפשרויות הקיימות, את החלופות לפתרון ומעלים את הצעת המגשר במקרים מסוימים. מנסים להבין עם אלו כלים ניתן לפתור את המחלוקת וכל צד מציע איך ניתן לפתור את הסכסוך.

הסכמה - בשלב זה מגיעים להסכמה בנושאים כאשר הפתרון יכול להיות כספי, כספי בשילוב פתרון יצירתי ופתרון הנותן מענה רחב יותר

ליווי מלא

ליווי מלא לכל אורך הדרך

אצלנו תקבלו ליווי מלא משלב קבלת ההחלטות, ועד לסגירת הליך הגישור. תהליך הגישור מבוצע ע"י מומחים מנוסים בתחום

מקסימום

מקסימום תוצאות

אצלנו תקבלו הליך מהיר ויעיל, דיון ממצה ומקיף בכל הנושאים הנדרשים להסכם באוירה דיסקרטית, תומכת ונעימה

מטרת הליך

מטרת הליך הגישור

הגישור בא לסייע לצדדים להגיע יחדיו לפתרון והסכם אשר מקובל ומשרת את האינטרסים של כל הצדדים, כך שכל הצדדים יוצאים מורווחים ומרוצים.

מחפשים מגשר? לא יודעים למי לפנות? הגעתם למקום הנכון דברו איתנו

YeshBe - בניית אתרים בחינם